SPORTSKI RIBOLOV KUTINA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Zajarki-Zaprešić
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptyned 28 srp 2019, 16:16 by Đuro

» Šumbar - Supsi & Kole
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptyuto 11 ruj 2018, 12:42 by Đuro

» Rakitje
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptypon 03 srp 2017, 13:56 by Đuro

» Vukovina
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptypon 03 srp 2017, 13:50 by Đuro

» Čestit i blagoslovljen Božić
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptypet 26 pro 2014, 10:53 by ivica~kt

» prodajem spod i role
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptyned 23 stu 2014, 18:14 by MATA KT.

» rola quantum epic surf 560sp
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptyned 23 stu 2014, 13:07 by MATA KT.

» Tica Scepter GE
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptyčet 20 stu 2014, 11:13 by Stiv

» Pohvala
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptyned 09 stu 2014, 13:18 by ivica~kt

» Košnja jezera Ilova srijeda 15.10.
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptypon 13 lis 2014, 16:53 by ivica~kt

» Masterbih Hrvatska!
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptypon 13 lis 2014, 16:51 by ivica~kt

»  Kup Hrvatskih branitelja -Ilovsko jezero Kutina 26.-28.09.
Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Emptyuto 07 lis 2014, 08:22 by ivica~kt

Top Ribe 2010
Boro 20,50kg Ilovsko Jezero 25.04 2011 Barac 21,900kg Ilovsko Jezero 30.04.2011. Potnar 24,600kg Ilovsko Jezero 7.05.2011. www.sportski-ribolov.info Medo-NG 20,300kg Ilovsko Jezero 26.05.2011. Tina 28.05.2011
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Facebook

Přátelé z České Ilovski lake

+9
Predator
vanis
Mirek
Mális
migo-kt
ivica~kt
Libor
Padre
marker
13 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális uto 05 srp 2011, 09:13

Srpen se pomalu chystá a já se těším až přijedu se podívat na jezero . Kamarádi prosím o pomoc jakou příchuť boilie by jste mi doporučily ? Nevím na co jsou u vás kapři zvyklé ale naši CZECH kapři jsou rozmlsaný :-D
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre čet 07 srp 2011, 15:48

Nevím,na jakou značku si navykl....ale od toho co používáš si vem mušli a pak něco rybího. Já jedu v maxcarpu a tam mi fungoval velmi dobře bionickle a devil fisch to fakt jezdilo a tak potom podle toho jakou zanačku používáš. Sladký mi tam nejezdilo skoro vůbec...i když oni mi ho na jaro velmi doporučovali. Pokud budeš chtít podrobněji,tak se ozvi.
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális čet 07 srp 2011, 17:52

Ahoj no já na značky moc nejsem. Válím koule sám a chtěl jsem si připravit masovou esenci s losos. olejem. Když jsem koukal na fotky jak se vytáhlo už dost amurů tak jsem si chtěl pro ně připravit přímo příchuť Banán. Ale určitě rád tě poslechnu zda-li mi to vymluvíš. Zastavím se na jezeře bohužel jenom na 4 dny, takže šanci na úspěch docela klesá. Můžu se zeptata na jaký části jezera se mám usadit popř. přilížit nějaké to místečko :-)
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre pet 08 srp 2011, 09:14

Dle mého je velmi dobré místo z druhé strany,naproti té chaloupky co mají na břehu. Zeptej se kde je přítok. (vodu tam ženou čerpadlama z řeky). A od tohoto přítoku jdi směrem k dřevěnému hajzlíku co tam jen pod cestou. A cca padesát metrů před ním zastav a sleduj vodu. cca na prostředku je výron zemního plynu a jemně to na hladině perlí. Všimneš si toho však jen při bezvětří a nebo jen za velmi jemného větru. a když k tomuto místu nahodíš tak pak je velká pravděpodobnost na pěknou rybu. Vzdílenost je cca 110 metrů k těm bublinám. Je to dost na dohoz,ale čím blíže ...tím lépe. A s tím boilím je to tak že opravdu zkus do toho co budeš dělat nakapat esenci mušle. Zatím se měj padre.
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális pet 08 srp 2011, 13:15

Super díky skusím najít ten přítok. Mohla by to být dobrá věc v těch vedrech. Jinak tu mušli vezmu taky :-)
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre pet 08 srp 2011, 17:14

Když si stoupneš tak aby jsi měl tu jejich boudu u vody hned za zády,tak na pomyslném ciferníku hodin položených jakoby na vodu je to místo cca mezi první a druhou hodinou. A věřím,že nachytáš...ale to co jsem psal je opravdu odzkoušené,sice jsem tam nechytl nějakou obří rybu,ale dostal jsem se tam na 18 a něco kil. Takže držím palec.
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális sub 09 srp 2011, 09:43

Hele i za 10 kg bych byl spokojenej :-D . Je to revír na který jedu poprvé tak neočekávám nějaký úspěchy ... Ale lákaj mě neznámé revíry v zahraničí tak tento bude mezi prvníma :-)
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre ned 10 srp 2011, 16:23

Já už ty revíry sice neepočítám,ale určitě jsem za druhou desítkou a tento ač není zasazen do romantické krajiny,tak mi přirostl k srdci. Asi proto,že jsou tam fajn lidi a vůbec je to o jejich přístupu. Jsou srdeční a když náhodou něco potřebuješ,tak udělají vše co je v jejich silách. No a voda je plná velkejch ryb a pokud nebudeš trumpeta tak se nad dvanáct určitě dostaneš. Chce to makat a ne to ráno naprášit do vody a pak jak pecka čekat co bude.Chce to krmit a co čtyři hodiny,to přehodit a sledovat vodu co se v ní děje. V noci po záběru hned dokrmit a zbytečně tam nešajnovat čelovkou. Prostě bejt na kaprech a ne na dovolené.
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális ned 10 srp 2011, 18:50

Jasný no :-) Na makáni jsem zvyklej z Labe. Jak dostanu první rybu hned povalí do vody 30 kuliček na prut ... Ještě se zeptám povolení k rybolovu koupím v tý budce jak tam maj ? Jinak co se týče zahraničních revírů, tak mě strašně lákaj ty Alpský jezera v Rakousku . Jsou tam ohromní kapři a krásná krajina.
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre pon 11 srp 2011, 07:22

Co se týče povolení,tak já to dělám tak,že se tady domluvím s Fixim a vyžádám si povolení k rozbalení tábora a porybnej pak přijde přímo k nám a zaplatíme povolenku na místě. Chce to ale domluvit dopředu. Jinak se kupuje povolenka na dvou místech ve městě. Ale jak říkám nám zatím dovolovali to praktikovat takto. Když si potom zvykneš na jejich řeč tak se klidně můžeš pustit do města a poptat se kde co je,ale pokud nerozumíš,tak se o to nepokoušej. Chvilku to trvá,ale nakonec ke konci týdne pokud s nima budeš ve styku,tak ke konci týdne už si budeš vykládat i vtipy.
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális pon 11 srp 2011, 12:47

Dobře najdu si Fixiho a poptám se na to .
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre pon 11 srp 2011, 19:00

Napiš mu soukromou zprávu (PP) to bude nejlepší
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális sri 13 srp 2011, 12:32

V pohodě už jsem mu psal ví o mě . Povolenku zakoupím prý rovnou na jezeře.
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális sub 20 kol 2011, 08:13

Ahoj tak jsem se vrátil z jezera o den dřív měli jsme strach z cesty. Ale přesto se mi podařilo ulovit 5 hezkých kaprů. Největší 90 cm 15 kg opravdu nádherné ryby. Přivítání super. Ještě jednou díky za ochotu přijet na jezero a napsat povolení. Pochvala Fiximu za snažení mluvit s námi česky a opravdu se mu to povedlo žádný problém. Věřím tomu, že se na jezero ještě někdy vrátím :-)
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre sub 20 kol 2011, 09:27

Jsem Ti to říkal,že mají profesionální přístup a nejen to,prostě chovají se jako dobří kamarádi. Hrozně rád tam jezdím. Pokud tě mohu poprosit,zbytečně to neproval,dopadne to jako na jiném jezeře ,kde se to češi domákli. Pořádají se tam zájezdy a už se začínají chovat češi tak jak to umí a nejsou už v oblibě na daném revíru. Pokud nechceš aby na nás byli nakrklí, tak opatrně s informacemi. Děkuji a zároveň gratuluji k úlovkům. Pěkná práce kolego.
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális ned 21 kol 2011, 10:18

Buď v klidu žádnej článek v časopise a na netu o tom to jezeře nikdy nenapíšu. Jsem krkatej :-) a co se týče českých rybářů, tak je to největší zvěrstvo co snad v Evropě je. Já se celkově za náš český národ fakt stydím. Jinak jak říkám rybačka fakt paráda. Akorát mě strašně dráždilo to velký množství dravců co tam maj a vůbec nevím zda-li se chytaj, nebo ne, ale lovilo to pravidelně každejch 15 minut někde jinde. Pěkně zarybněná voda. ale škoda že to mám tak daleko :-( . Jinak tento článek mě přivedl na toto jezero

http://www.chytej.cz/clanky/879/trofejni-kapri-v-chorvatsku/ Jsem rád, že jsem na něj narazil, ale teď už bych ho nejraději na tomto serveru neviděl.

Jo jinak je to divný, ale největší ryby mi zabrali na Banán.
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre pon 22 kol 2011, 06:37

Tak ten banán je docela záhada,ale proto tam člověk je,aby zkoušel. No a ten článek tam dali kluci z Ostravy. Je to opravdu k ničemu a českej rybář si nezaslouží takovej podrobnej návod jak dělat ostudu v celé evropě. Brzo se i z této vody stane cíl českej masařek a kluci z Kutiny na nás budou akorát nasraný. Vím jak to dopadá na Zajarkách...provalilo se to a pořádaj se tam trestné výpravy. Jsme prostě dobytek.
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális pon 22 kol 2011, 17:16

JO i pro mě to byla záhada . Čekal jsem amura, ale tak určitě jsem se za něj nezlobil :-). Kluci z Ostravy je teda další parta. Já myslel, že to tam napsal nikdo z tvých kamarádů. No nic je třeba držet jazyk za zuby. Fixi mi povídal ještě o jednom revíru nikde poblíž a prý tam jsou taky moc pěkný kapři. Jiný klima dělá své. Je pravda že i na Labi se nám podařilo zdolat kapry kolem 70 cm a měli už 10 kg, ale moc jich taky není. Maj tam dostatek přírodní potravy což v mém Severočeském kraji na vodách dosti chybí.
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális pet 21 lis 2011, 13:46

Není to tak dávno co jsem dorazil s Kutiny :-) a už plánuju další příjezd . Začátek března razím směr Kutina. Zima je pro mě strašný utrpení co se týká lov kaprů, tak se za nima vypravím trošku dál. :-) Jezdí tam nikdo z vás hned takhle z jara ?
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre pet 21 lis 2011, 20:01

jo byl jsem tam letos z jara a jezdí to tam celkem slušně,je to ale hodně o výběru místa když je chladnější voda. No a jak si zářil na jezeru? Pověz taky něco o úlovcích.
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre pet 21 lis 2011, 20:08

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 P1120543



Příště už se mnou jede společník Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 470185
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális pon 24 lis 2011, 13:35

No parádní ....jinak bych se hned do Kutiny nechtěl vrátit :-) K jezeru jsem dorazil někdy kolem 4 odpolední . Než člověk rozbalí vše potřebné tak jsem první zákrm udělal asi cca v 6 hodin podvečer. Nastřílel jsem zhruba necelý 2 kg boilie na každej prut. Když se začalo stmívat, myslel jsem si, jak si užiju to večerní chytání s lehátkem a budu pomaličku požívat alkoholické nápoje :-) nic méně to se nestalo .. Začalo se rojit takový šílený množství komárů, který jsem snad ještě nikdy nezažil :-D Tak rychle do stanu ... Jelikož jsem měl zhruba 500 km cesty za sebou padla na mě totál únava. Byl jsem totiž ještě s přítelkyní u moře. Hned první noc mě přítelkyně budila cca v 10 hodin, že mám jízdu jako kráva to byla první ryba kapřík 70 potěšil. o hodinu pozdějc další 75 . Za další hodinu už 3 kapr ale bohužel se vyhákl. Ve dne to bylo mrtví. Druhou noc, jsem se zase nezastavil ..další 2 jízdy bohužel ani jedna neproměněna. Třetí den v 6 podvečer pomalý protáčrní cívky a jemnej padáček po půl hodinovým boji krásnej 90 a 15 kg . Tu třetí noc jsem byl opět v akci 4 jízdy proměněny 2 ryby všechno cca 75 cm. Ráno jsem pak musel odjed domů dalších 800 km před sebou, tak jsem chtěl být doma na víkend. Fakt paráda ta příroda nás trošku mrzela, ale chytání na jedničku. Někdy v březnu bych tam chtěl znova s kamarádem tak alespoň na 4 dny. Teď pořád válčíme na Labi a nějak se nám přestalo dařit tak si chcem napravit chuť :-)
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre ned 01 tra 2012, 04:36

Hele pokud budeme řešit nějaké věci v češtině tak od toho tu
máme blok pro čechy,nikdo není zvědavej jak se hádáme a při tom polovině
nerozumí. A to co říká Vánis se ke mě doneslo taky. Volal mi dokonce
jeden kterýho si jméno už ani nepamatuju (představil se sice ,ale to
jsem ještě nevěděl co chce,tak jsem ho moc nebral a chtěl informace a
podrobnosti o této lokalitě. No a jak si správně podotknul,nikde o tom
info moc není...a mluvil o Málkovi,což může bejt shoda jmen,ale zase
nejsi Novák nebo Svoboda,tak běžný jméno to není. Máme tam v Kutině
mnoho přátel a nějakej čas tam jezdíme a už vůbec se nechci dostat na
úroveň toho,že na nás budou koukat skrze prsty,protože jak sám víš
českej rybář je opravdu mazec. Možná víš co se děje na Zajarkách díky
tomu že se to provalilo,je to zájezdová lokalita pro české kapraře a už
tam je plno konfliktů. Nehledě na to že se už stalo, že dokonce naše
rybáře vykázali od vody. Proto tohle vše vzniklo a není potřeba se kvůli
tomu rozčilovat. Jen Tě prostě žádáme, aby si pokud možno na jezero
bral jen opravdu slušné a spolehlivé přátele,kteří se budou na této vodě
chovat tak,aby jsme se všichni mohli vracet tam a bejt vítáni. Jinak
přeji mnoho zdaru v této sézoně a doufám že tam nachytáš plno krásných
kapříků. Padre
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Padre ned 01 tra 2012, 05:08

for Mális: Jinak taky jsem mluvil s Fixim a s dalšími co mají nastarosti kaprařskou sekci a oni by byli rádi ,aby tam jezdilo víc lidí s čech a já jim to rozmlouval,protože vím jak by to dopadlo,ale víš jak byznis je byznis...pro ně by to znamenalo jistou část příjmů,ale nevím jestli ta daň za to, že bude jezero obležené a bude tam svinčík,není moc velká. Jezero co se týče lovu, není zase tak jednoduché,ačkoli to tak nevypadá,není to o tom tam dojet a nachytat kvantum velkejch kaprů,už jsem tam nejen já dostal kolikrát na uši,ale je tam krásně. Jeden můj kolega zase prohlásil,že už by tam nejel,vadí mu ta dálnice a i ta továrna v pozadí,no nevím,mě je to naprosto jedno,nejedu se tam kochat přírodníma krásama. Ty jsi říkal,že tam máš v plánu jet teď někdy,jak to tedy dopadlo?
Padre
Padre

Broj postova : 231
Join date : 03.06.2010
Age : 52
Lokacija : Humpolec (CZ)

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Mális ned 01 tra 2012, 08:57

Jo Fixi mi to taky říkal, ale to stejné jsem mu řekl já. Hele je to fakt divný projed si všechny naše rybářské servery a zjistíš, že o jezeru jsem nenapsal nikde ani slovo. Poprvé jsem se dozvěděl o jezeru na chytej.cz což už jsem ti psal. Byl tam článek pod jménem Sovjak co to napsal. Je pravda, že jsem dotýčného skontaktoval pře SZ a mile rád mi vše odpověděl na mé otázky. Napsal mi i jeho telefoní číslo a že mu mám pro nejasnosti zavolat. Což jsme neudělal. Poradil mi že se mám přihlásit na toto forum, kde jsem narazil na tebe Padre a něco málo jsi mi o jezeru řekl s podmínkou, že to nebude někde zveřejněno. Díky tomu vše jsem se na jezero dostal. Stím jménem je to podivné pochybuju že se tam sešli 2 Málkové na stejném jezeře. Škoda, že si nepamatuješ dotyčného jméno. Sad To by mě fakt zajímalo. A proč ten dotyčný neskontaktoval mě a rovnou volal tobě, když údajně mě zná a vyprávěl jsem mu o jezeře. Nic méně chápu tvé rozhořčení, ale neumím si to vysvětlit. Já opravdu nemám za potřebí roztrubovat, kam všude jezdím na ryby. Ale příjde mi zase trapný nikoho podezírat že informace budu dávat na MRK.cz , které už tam napsal nikdo dávno předemnou ....No nic nemá cenu se dohadovat každý ať si myslí své. Jinak na jezero odjíždím ve středu večer. Určitě ti dám vědět jak se dařilo.
Mális
Mális

Broj postova : 43
Join date : 21.01.2011
Age : 33

[Vrh] Go down

Přátelé z České Ilovski lake - Page 2 Empty Re: Přátelé z České Ilovski lake

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.