Latest topics
» Rakitje
pon 03 srp 2017, 13:56 by Đuro

» Vukovina
pon 03 srp 2017, 13:50 by Đuro

» Šumbar - Supsi & Kole
ned 04 ruj 2016, 13:09 by Đuro

» Čestit i blagoslovljen Božić
pet 26 pro 2014, 10:53 by ivica~kt

» prodajem spod i role
ned 23 stu 2014, 18:14 by MATA KT.

» rola quantum epic surf 560sp
ned 23 stu 2014, 13:07 by MATA KT.

» Tica Scepter GE
čet 20 stu 2014, 11:13 by Stiv

» Pohvala
ned 09 stu 2014, 13:18 by ivica~kt

» Košnja jezera Ilova srijeda 15.10.
pon 13 lis 2014, 16:53 by ivica~kt

» Masterbih Hrvatska!
pon 13 lis 2014, 16:51 by ivica~kt

»  Kup Hrvatskih branitelja -Ilovsko jezero Kutina 26.-28.09.
uto 07 lis 2014, 08:22 by ivica~kt

» Humanitarni kup -Ilovsko jezero 22.-24.8.
uto 26 kol 2014, 08:02 by ivica~kt

Top Ribe 2010
Boro 20,50kg Ilovsko Jezero 25.04 2011 Barac 21,900kg Ilovsko Jezero 30.04.2011. Potnar 24,600kg Ilovsko Jezero 7.05.2011. www.sportski-ribolov.info Medo-NG 20,300kg Ilovsko Jezero 26.05.2011. Tina 28.05.2011
rujan 2017
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Facebook

Dnevni Rezultati

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Dnevni Rezultati

Postaj  carper os on uto 30 kol 2011, 17:19

XIII Carpfishing World Championschips Comitato Organizzatore Bacino di Pietrafitta


FINAL
1 South­Africa 11 1 ­5 ­5 185,480 55
2 England 13 2 ­5 ­6 177,620 61
3 Latvia 13 3 ­4 ­6 165,130 42
4 Croatia 21 1 ­3 ­17 331,260 92
5 France 23 1 ­10 ­12 264,240 89
6 Romania 25 4 ­10 ­11 105,580 38
7 Slovenia 28 7 ­8 ­13 91,610 26
8 Belgium 29 2 ­13 ­14 136,910 37
9 Moldova 33 6 ­7 ­20 106,370 39
10 Kazakhstan 33 8 ­11 ­14 84,450 25
11 Portugal 34 7 ­12 ­15 77,010 30
12 Hungary 37 4 ­14 ­19 83,520 25
13 Lithuania 38 9 ­13 ­16 53,810 16
14 Russia 40 2 ­19 ­19 97,810 24
15 Serbia 40 9 ­15 ­16 60,710 20
16 Italy 41 3 ­18 ­20 70,820 24
17 Bulgaria 42 8 ­16 ­18 38,760 14
18 Ukraine 421 10 ­11 ­211 49,610 17
19 Greece 501 9 ­20 ­211 52,700 10
20 Spain 501 12 ­17 ­211 39,020 16
21 Austria 54 15 ­17 ­22 16,510 8
22 Bosnia Herzegovina 601 18 ­21 ­211 14,430 5

Time President of Jury 10:27:15

A - SEKTOR
Peg Number Competitors Team (Nation) Weigt (g Fish

1 (A) Gotslih Goran Mokri Zeloko Croatia 247,530 61

3 (A) Berckmans Michael Colin Gregory Belgium 106,890 25
19 (A) Nukis Ugis Slubovskis Edvins Latvia 79,800 23
22 (A) Halasz Attila Vasko Laszlo Hungary 61,650 20
21 (A) Pelser Dean White Pieter South­Africa 58,420 19
7 (A) Flowders Billy Londers Jamie England 50,370 16
2 (A) Cocnev Vladimir Pantalei Aleksandr Moldova 46,550 15
4 (A) Kroselj Zdravko Krhin Robert Slovenia 39,760 12
9 (A) Bojanic Bojan Vulicevic Dusko Serbia 33,110 11
8 (A) Piatkowski David Pochet Manuel France 24,170 8
5 (A) Andrei Vladeanu Bogdan Dragan Romania 22,390 7
10 (A) SanchezMedina Jose LopezSoler AntonioLuis Spain 21,230 8
17 (A) Kotelnikovas Ruslanas Bareika Rimvydas Lithuania 21,040 8
15 (A) Fedorovich Denis Medvedev Vitaliy Kazakhstan 20,100 7
6 (A) Cardoso Carlos Marmelo Hugo Portugal 13,360 3
18 (A) Matev Matei Ivanov Srebrin Bulgaria 8,730 3
20 (A) Voraber Volker Paar Manfred Austria 3,690 2
16 (A) Roi Pietro Fogli Massimo Italy 3,450 2
14 (A) Artyukhin Sergey Lapushinskiy Mikhail Russia 2,400 1
12 (A) Kopanaris Ioannis Papadopoulos Georgios Greece 1,570 1
13 (A) Grishkov Oleksiy Komar Andriy Ukraine 0 0 C
11 (A) Agatic Zkravko Agatic Zkravko Bosnia Herzegovina 0 0 C

B - SEKTOR
Peg Number Competitors Team (Nation) Weigt (g Fish

1 (B) Darnand Tony Feschet Sebastien France 204,620 72
21 (B) Wildbore Dan Wildbore Jake England 63,750 19
2 (B) Fanucchi Riccardo Succi Massimo Italy 52,010 19
22 (B) Cosmin Tudor Sorin Ionescu Romania 36,470 13
14 (B) Nel Gp Labuschagne Casper South­Africa 30,660 6
12 (B) Gorbunovs Aleksejs Jurgelevics Igors Latvia 19,940 5
13 (B) Britovsek Matej Cuderman Slavko Slovenia 17,970 7
4 (B) Georgiev Galin Yakimov Stanislav Bulgaria 13,720 5
10 (B) Ruzickis Olegas Balkovskij Zbignev Lithuania 11,970 3
20 (B) Murashko Dmytro Spasonov Sergii Ukraine 11,690 3
9 (B) Kozhasbayev Arman Son Maxim Kazakhstan 9,970 3
15 (B) Alves Rui Alves Nuno Portugal 8,680 3
17 (B) Derrider Kevin Tilman Laurent Belgium 5,650 2
6 (B) Gazsi Mate Hollosy Zsolt Hungary 5,620 2
7 (B) Furst Wolfgang Furst Stefan Austria 4,500 2
16 (B) Petrovic Branislav Valonevic Maijan Serbia 4,270 2
18 (B) Vukelic Pave Kvastek Josip Croatia 4,110 1
19 (B) Tuzlancic Dusan Tuzlancic Nebojsa Bosnia Herzegovina 2,850 1
8 (B) Shapovalov Dmitry Arkhipov Alexander Russia 2,540 1
11 (B) Opris Marian Turcan Valenti Moldova 2,360 1
5 (B) Doulgeridis Anastasios Giovanis Ioannis Greece 0 0 C
3 (B) GodoyFlores Antonio AcevedoRodrig Alfonso Spain 0 0 C


C - SEKTOR
Peg Number Competitors Team (Nation) Weigt (g Fish

6 (C) Foxcroft Gilbert Louwies Loutjie South­Africa 96,400 30
21 (C) Morozov Denis Smirnov Dmitry Russia 92,870 22
8 (C) Banaj Dalibor Jakopcevic Hrvoje Croatia 79,620 30
5 (C) Bogdans Kaspars Rudzinskis Aivars Latvia 65,390 14
13 (C) Maker Andrew Maker Thomas England 63,500 26
18 (C) Makarian Gargen Vascaev Anatol Moldova 57,460 23
22 (C) Varela Antero Milheiras Casimiro Portugal 54,970 24
1 (C) Tyo Vladimir Matienko Vladimir Kazakhstan 54,380 15
20 (C) Archontis Konstantinos Filippou Konstantinos Greece 51,130 9
12 (C) Gabriel Tomulescu Vasile Ivan Romania 46,720 18
7 (C) Marchenko Oleksandr Suslov Andrii Ukraine 37,920 14
16 (C) Fargere Jerome Patin Nicolas France 35,450 9
19 (C) Sepic Jasmin Janis Boris Slovenia 33,880 7
10 (C) Dewalleyns Pascal Duchaine Stephane Belgium 24,370 10
2 (C) Strainovic Suzana Majstorovic Zoran Serbia 23,330 7
3 (C) Eizitavicius Arvydas Navickis Saulius Lithuania 20,800 5
17 (C) MartinezGodoy Victor CarrilloDiaz JoseAntonio Spain 17,790 8
11 (C) Gospodinov Martin Minchev Milen Bulgaria 16,310 6
15 (C) Batta Laszlo Gellerfi Lajos Hungary 16,250 3
9 (C) Pirani Marco Pirani Vanni Italy 15,360 3
4 (C) Stankic Radenko Todorovic Miodrag Bosnia Herzegovina 11,580 4
14 (C) Aigner Marion Barton Siegfried Austria 8,320 4

Time President of Jury 01.09.2011 /10:27:15


Date 31-08-2011/16:30h Leg nr. 1 Daily Team Classification

Class. Team (Nation) Team Penalties Penalties Weight (Tot.) Fish


  • 1 England 8 2 - 3 - 3 128,040 kg 41šaran
  • 2 South-Africa 12 2 - 4 - 6 104,640 31
  • 3 Romania 22 6 - 7 - 9 55,740 18
  • 4 Latvia 22 4 - 7 -11 52,370 13
  • 5 Croatia 24 1 - 5 -18 168,870 43
  • 6 France 25 1 -10 -14 160,310 53
  • 7 Belgium 29 2 -12 -15 88,150 22
  • 8 Moldova 29 5 - 6 -18 57,870 21
  • 9 Kazakhstan 31 10 -10 -11 32,570 12
  • 10 Lithuania 31 5 -13 -13 31,500 7
  • 11 Russia 35 1 -13 -21 65,690 17
  • 12 Slovenia 35 8 - 9 -18 43,060 12
  • 13 Hungary 371 7 - 9 -211 28,440 11
  • 14 Greece 40 4 -18 -18 45,810 7
  • 15 Bulgaria 40 8 -15 -17 17,500 6
  • 16 Portugal 42 8 -16 -18 30,610 15
  • 17 Italy 42 3 -19 -20 25,110 10
  • 18 Austria 47 11 -17 -19 9,770 4
  • 19 Spain 48 14 -16 -18 15,710 6
  • 20 Ukraine 51 12 -18 -21 12,550 5
  • 21 Serbia 511 12 -18 -211 9,860 4
  • 22 Bosnia Herzegovina 57 18 -18 -21 7,630 3
Time President of Jury 16:41:48

Sekcija A

XIII Carpfishing World Championschips00 Comitato Organizzatore Bacino di Pietrafitta

Peg Number Competitors Team (Nation) Weigt (g Fish


  • 1 (A) Gotslih Goran Mokri Zeloko Croatia 127,370 28
  • 3 (A) Berckmans Michael Colin Gregory Belgium 75,550 17
  • 7 (A) Flowders Billy Londers Jamie England 31,520 9
  • 19 (A) Nukis Ugis Slubovskis Edvins Latvia 31,160 8
  • 2 (A) Cocnev Vladimir Pantalei Aleksandr Moldova 26,510 9
  • 21 (A) Pelser Dean White Pieter South-Africa 26,450 9
  • 22 (A) Halasz Attila Vasko Laszlo Hungary 22,820 9
  • 4 (A) Kroselj Zdravko Krhin Robert Slovenia 20,470 7
  • 5 (A) Andrei Vladeanu Bogdan Dragan Romania 14,870 4
  • 8 (A) Piatkowski David Pochet Manuel France 11,580 4
  • 15 (A) Fedorovich Denis Medvedev Vitaliy Kazakhstan 11,010 5
  • 9 (A) Bojanic Bojan Vulicevic Dusko Serbia 9,860 4
  • 17 (A) Kotelnikovas Ruslanas Bareika Rimvydas Lithuania 8,060 2
  • 10 (A) SanchezMedina Jose LopezSoler AntonioLuis Spain 7,640 2
  • 18 (A) Matev Matei Ivanov Srebrin Bulgaria 3,430 1
  • 6 (A) Cardoso Carlos Marmelo Hugo Portugal 2,200 1
  • 20 (A) Voraber Volker Paar Manfred Austria 1,990 1
  • 12 (A) Kopanaris Ioannis Papadopoulos Georgios Greece 1,570 1
  • 16 (A) Pirani Marco Pirani Vanni Italy 1,510 1
  • 14 (A) Artyukhin Sergey Lapushinskiy Mikhail Russia 0 0 C
  • 11 (A) Agatic Zkravko Agatic Zkravko Bosnia Herzegovina 0 0 C
  • 13 (A) Grishkov Oleksiy Komar Andriy Ukraine 0 0 C

Sekcija B


XIII Carpfishing World Championschips Comitato Organizzatore Bacino di Pietrafitta
Peg Number Competitors Team (Nation) Weigt (g Fish


  • 1 (B) Darnand Tony Feschet Sebastien France 137,670 45
  • 21 (B) Wildbore Dan Wildbore Jake England 50,230 15
  • 2 (B) Fanucchi Riccardo Succi Massimo Italy 21,160 8
  • 14 (B) Nel Gp Labuschagne Casper South-Africa 18,490 3
  • 10 (B) Ruzickis Olegas Balkovskij Zbignev Lithuania 11,970 3
  • 22 (B) Cosmin Tudor Sorin Ionescu Romania 11,610 3
  • 12 (B) Gorbunovs Aleksejs Jurgelevics Igors Latvia 8,560 2
  • 4 (B) Georgiev Galin Yakimov Stanislav Bulgaria 6,150 2
  • 6 (B) Gazsi Mate Hollosy Zsolt Hungary 5,620 2
  • 9 (B) Kozhasbayev Arman Son Maxim Kazakhstan 3,070 1
  • 7 (B) Furst Wolfgang Furst Stefan Austria 2,970 1
  • 17 (B) Derrider Kevin Tilman Laurent Belgium 2,960 1
  • 8 (B) Shapovalov Dmitry Arkhipov Alexander Russia 2,540 1
  • 3 (B) GodoyFlores Antonio AcevedoRodrig Alfonso Spain 0 0 C
  • 15 (B) Alves Rui Alves Nuno Portugal 0 0 C
  • 16 (B) Petrovic Branislav Valonevic Maijan Serbia 0 0 C
  • 11 (B) Opris Marian Turcan Valenti Moldova 0 0 C
  • 18 (B) Vukelic Pave Kvastek Josip Croatia 0 0 C
  • 19 (B) Tuzlancic Dusan Tuzlancic Nebojsa Bosnia Herzegovina 0 0 C
  • 20 (B) Murashko Dmytro Spasonov Sergii Ukraine 0 0 C
  • 5 (B) Doulgeridis Anastasios Giovanis Ioannis Greece 0 0 C
  • 13 (B) Britovsek Matej Cuderman Slavko Slovenia 0 0 C


Sekcija C

XIII Carpfishing World Championschips Comitato Organizzatore Bacino di Pietrafitta

Peg Number Competitors Team (Nation) Weigt (g Fish


  • 21 (C) Morozov Denis Smirnov Dmitry Russia 63,150 16
  • 6 (C) Foxcroft Gilbert Louwies Loutjie South-Africa 59,700 19
  • 13 (C) Maker Andrew Maker Thomas England 46,290 17
  • 20 (C) Archontis Konstantinos Filippou Konstantinos Greece 44,240 6
  • 8 (C) Banaj Dalibor Jakopcevic Hrvoje Croatia 41,500 15
  • 18 (C) Makarian Gargen Vascaev Anatol Moldova 31,360 12
  • 12 (C) Gabriel Tomulescu Vasile Ivan Romania 29,260 11
  • 22 (C) Varela Antero Milheiras Casimiro Portugal 28,410 14
  • 19 (C) Sepic Jasmin Janis Boris Slovenia 22,590 5
  • 1 (C) Tyo Vladimir Matienko Vladimir Kazakhstan 18,490 6
  • 5 (C) Bogdans Kaspars Rudzinskis Aivars Latvia 12,650 3
  • 7 (C) Marchenko Oleksandr Suslov Andrii Ukraine 12,550 5
  • 3 (C) Eizitavicius Arvydas Navickis Saulius Lithuania 11,470 2
  • 16 (C) Fargere Jerome Patin Nicolas France 11,060 4
  • 10 (C) Dewalleyns Pascal Duchaine Stephane Belgium 9,640 4
  • 17 (C) MartinezGodoy Victor CarrilloDiaz JoseAntonio Spain 8,070 4
  • 11 (C) Gospodinov Martin Minchev Milen Bulgaria 7,920 3
  • 4 (C) Stankic Radenko Todorovic Miodrag Bosnia Herzegovina 7,630 3
  • 14 (C) Aigner Marion Barton Siegfried Austria 4,810 2
  • 9 (C) Roi Pietro Fogli Massimo Italy 2,440 1
  • 15 (C) Batta Laszlo Gellerfi Lajos Hungary 0 0 C
  • 2 (C) Strainovic Suzana Majstorovic Zoran Serbia 0 0 C

Time President of Jury 16:41:48

Date 31-08-2011 Leg nr. 1 Daily Team Classification

Class. Team (Nation) Team Penalties Penalties Weight (Tot.) Fish


  • 1 South-Africa 10 3 - 3 - 4 70,940
  • 2 England 13 2 - 4 - 7 82,300
  • 3 Belgium 22 2 - 9 -11 62,090
  • 4 Croatia 23 1 - 5 -17 133,850
  • 5 Latvia 25 6 - 6 -13 30,130
  • 6 France 27 1 -12 -14 121,490
  • 7 Moldova 29 4 - 8 -17 38,050
  • 8 Lithuania 30 5 - 9 -16 23,030
  • 9 Slovenia 31 5 - 9 -17 34,140
  • 10 Russia 311 1 -11 -191 54,370
  • 11 Greece 34 2 -15 -17 45,810
  • 12 Romania 34 7 -10 -17 28,890
  • 13 Italy 37 3 -16 -18 20,710
  • 14 Kazakhstan 39 10 -12 -17 20,390
  • 15 Hungary 39 8 -10 -21 15,260
  • 16 Bulgaria 401 7 -14 -191 12,120
  • 17 Portugal 421 6 -17 -191 23,720
  • 18 Spain 45 13 -15 -17 9,960
  • 19 Austria 461 8 -19 -191 5,210
  • 20 Serbia 49 11 -17 -21 4,560
  • 21 Bosnia Herzegovina 531 17 -17 -191 2,600
  • 22 Ukraine 571 17 -191-21 0


Time President of Jury 10:31:22


Date 30-08-2011 Leg nr. 1
Daily Team Classification

Class. Team (Nation) Team Penalties Penalties Weight (Tot.) Fish


  • 1 England 10 2 - 2 - 6 43,870 14
  • 2 South-Africa 15 3 - 4 - 8 29,780 7
  • 3 Belgium 231 2 - 5 -161 25,930 8
  • 4 Slovenia 251 3 - 6 -161 18,330 5
  • 5 Russia 271 1 -10 -161 33,690 7
  • 6 Latvia 29 5 - 5 -19 7,970 2
  • 7 Romania 291 4 - 9 -161 15,690 7
  • 8 France 301 1 -13 -161 65,460 24
  • 9 Bulgaria 301 6 - 8 -161 9,730 3
  • 10 Croatia 311 1 -14 -161 63,140 14
  • 11 Moldova 351 4 -15 -161 9,160 4
  • 12 Lithuania 351 9 -10 -161 7,470 2
  • 13 Greece 371 10 -11 -161 5,310 3
  • 14 Italy 381 3 -161-19 13,800 5
  • 15 Portugal 40 7 -161-161 6,330 3
  • 16 Spain 42 9 -161-161 5,920 3
  • 17 Austria 421 7 -161-19 2,970 1
  • 18 Serbia 421 7 -161-19 1,950 1
  • 19 Hungary 431 8 -161-19 2,860 1
  • 20 Bosnia Herzegovina 45 12 -161-161 2,600 1
  • 21 Ukraine 52 161-161-19 0 0
  • 21 Kazakhstan 52 161-161-19 0 0


Time President of Jury 22:36:33


Date 30-08-2011 Leg nr. 1 Daily Team Classification

Class. Team (Nacija) Team Penalties Penalties Težina (Tot.) Riba




  • 1 England 9 2 - 2 - 5 27,590 8
  • 2 Belgium 24 4 - 6 -14 9,520 3
  • 3 Slovenia 25 3 - 8 -14 9,320 3
  • 4 Moldova 25 2 - 9 -14 9,160 4
  • 5 Romania 26 5 - 7 -14 4,710 2
  • 6 Russia 301 1 -14 -151 29,480 5
  • 7 Croatia 311 1 -14 -161 30,750 6lol!
  • 8 Greece 32 8 -10 -14 3,540 2
  • 9 South-Africa 321 3 -14 -151 6,970 2
  • 10 France 33 1 -151-161 18,050 6
  • 11 Portugal 331 4 -14 -151 6,330 3
  • 12 Italy 35 3 -151-161 6,670 2
  • 13 Latvia 36 4 -151-161 5,720 1
  • 14 Bosnia Herzegovina 361 7 -14 -151 2,600 1
  • 15 Serbia 361 6 -14 -161 1,950 1
  • 16 Lithuania 37 5 -151-161 2,750 1
  • 17 Austria 46 14 -151-161 0 0
  • 17 Ukraine 46 14 -151-161 0 0
  • 17 Hungary 46 14 -151-161 0 0
  • 17 Bulgaria 46 14 -151-161 0 0
  • 17 Spain 46 14 -151-161 0 0
  • 17 Kazakhstan 46 14 -151-161 0 0


Time President of Jury 13:24:42


Zadnja promjena: carper os; pet 02 ruj 2011, 11:50; ukupno mijenjano 3 put/a.
avatar
carper os

Broj postova : 13
Join date : 06.03.2010
Age : 46
Lokacija : OSIJEK

http://www.ribolov-danas.com,http://www.carpersite.info

[Vrh] Go down

Re: Dnevni Rezultati

Postaj  carper os on pet 02 ruj 2011, 11:42

Medalje

Italiy 10 7 3 20
Belgium 3 1 0 4
Hungary 2 0 0 2
Croatia 1 2 1 4
England 1 2 1 4
Czech R. 1 1 1 3
USA 1 1 0 2
South A. 1 0 1 2
France 0 4 3 7
Romania 0 2 0 2
Russia 0 1 0 1
Poland 0 0 2 2
Spain 0 0 2 2
Lithuania 0 0 2 2
Irleland 0 0 1 1
Latvia 0 0 1 1
Slovakia 0 0 1 1
avatar
carper os

Broj postova : 13
Join date : 06.03.2010
Age : 46
Lokacija : OSIJEK

http://www.ribolov-danas.com,http://www.carpersite.info

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.